Tablica manipulacyjna: KOLOROWE JARMARKI Z WIATRAKIEM

 

Bezpieczeństwo i rozwój poprzez zabawę są dla mnie najważniejsze. Do produkcji wykorzystuję, na ile jest to możliwe, materiały z recyklingu (z atestami bezpieczeństwa), farby ekologiczne (z atestami dla dzieci i użytku publicznego). Wszystkie materiały staram się dobierać tak, by były trwałe i ponadczasowe. Moim marzeniem jest stworzenie „zabawki” na pokolenia, budzącej w przyszłości wspomnienia. A zatem bezpieczeństwo i wysoka jakość to dla mnie priorytet.

Na równi z bezpieczeństwem i jakością stawiam dobrą i rozwijającą zabawę dziecka. Każdą z tablic tworzę z myślą o jej małym użytkowniku, biorąc pod uwagę sugestie rodziców jak i specjalistów z zakresu rozwoju dziecka (psycholog, pedagog, fizjoterapeuta). W fazie projektu ustalamy z rodzicami tak istotne szczegóły jak np.: wrażliwość dziecka na kolory oraz te mniej istotne, aczkolwiek ważne, jak wystrój pokoju dziecięcego.

Zachęcam do przeczytania kolejnego postu, w którym opiszę jakie umiejętności dziecko doskonali poprzez zabawę wykorzystując tablicę manipulacyjną.

 

.

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *