Tablica manipulacyjna: Na Boże Narodzenie

Panie i Panowie przedstawiam efekt mojej pracy ostatnich dni. Tablica manipulacyjna, lampka nocna oraz dekoracja bożonarodzeniowa w jednym.
Dlaczego tablica manipulacyjna w takiej wersji? Przede wszystkim dla moich dzieci, jednakże również dla mnie, jako zaspokojenie drzemiącej we mnie potrzeby jeszcze z czasów dzieciństwa. Gdy miałam 5 lat z moją ukochaną babcią wybrałyśmy się do jej siostry w odwiedziny. W domu cioci zobaczyłam piękny, drewniany domek. Pamiętam namalowane na nim wizerunki zwierząt domowych, dodatkowo był podświetlany od wewnątrz. Widziałam go przez chwilę, natomiast w moich marzeniach pozostał na zawsze. Każdego roku gdy patrzę na lampki choinkowe przed oczami maluje mi się obraz tamtego domku, z którego biło niesamowite ciepło i spokój (a może była to tylko moja dziecięca fantazja?).
Dlatego też, robiąc kolejne tablice wpadłam na pomysł, by moim dzieciom na święta Bożego Narodzenia ofiarować coś równie magicznego, jak podświetlany domek mojej cioci. Myślałam, myślałam i wymyśliłam…

Realizację możecie oglądać na zdjęciach.
Już nie mogę doczekać się dnia, w którym będę mogła tablicę pokazać moim synkom. Dziś da im możliwością ćwiczeń małych rączek i wyobraźni, a w przyszłości mam nadzieję, że będzie ozdobą ich domów, przywołującą wspomnienia najpiękniejszego czasu jaki może być dany rodzinie, Świąt Bożego Narodzenia.

Ps. Jeśli ktoś z Was ma taki domek, o którym wyżej wspominałam proszę o fotografię. Chciałabym skonfrontować z własnymi marzeniami i pamięcią:)

Ps. Pytacie mnie czy wykonuję tablice na zamówienie. Tak i w każdą wkładam kawałek własnego serca:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *